1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. iade şartları
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişiniz için iade süreniz 24 saat (1 gün)dür. Bu sürenin sonunda size özel olarak hazırlanan siparişiniz için iade talep edemezsiniz, mobilecanyon.com olarak hazır bir ürün satışı yapmamaktayız, ürünler size özel olarak hazırlanır, bu yüzden iade süresini 1 gün olarak sınırlandırmış bulunmaktayız.
2. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
3. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

Çok Özellikli

MOBİL UYGULAMANIZ İÇİN SOSYAL MEDYA REKLAMLARI | mobilecanyon.com

Sosyal medyayı efektif bir şekilde kullanarak mobil uygulamanızın download sayılarını arttırabilirsiniz. Bir önceki yazımızda sosyal medyada mobil uygulamanızı tanıtmanız için genel bir bilgi vermiştik.  Bu yazımızda kullanabileceğiniz en etkili mecralar olan Facebook, Twitter ve Instagram’daki reklam modellerini biraz daha detaylı anlatacağız. Daha fazla kitleye ulaşmak, uygulama hakkında olumlu/olumsuz yorumları görmek için bu üç mecradan size uygun olanı kullanmalısınız.

Dünya genelinde 1.5 milyon işletme, mobil reklamcılık için bütçe arıyor vemobil reklamlarının .4’ü Facebook’a ayrılıyor.Facebook reklam gelirinin % 62’si de mobil reklamlardan elde ediliyor.(Bilgiler sosyalmedya.co‘dan alınmıştır)

-Facebook’ta, uygun bütçelerle ve çeşitli reklam modellerini kullanarak uygulamanızı tanıtabilirsiniz. Stratejinizi yapıp planınızı belirledikten sonra uygulamanız için kullanabileceğiniz iki ana reklam modeli var. Biri “Uygulama Yüklemeleri”, diğeri de “Uygulama Etkileşimleri” modelidir. Facebook’ta reklam oluştururken bu iki ifadeyi göreceksiniz. Bu reklam modellerini kullanarak uygulamanızın indirme sayısını yükseltebilir ve etkileşim almasını sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamanızın tanıtımında başarı alabileceğiniz mecralardan biri de Twitter’dır. Twitter reklamları, rezervasyon yöntemi ile ilerlemektedir. Mobil uygulamanızı Twitter’da tanıtırken biraz yüksek bütçeleri gözden çıkarmanız gerekebilir. Fakat sonucunda uygulamanız için başarı sağlayabilirsiniz.Uygulamanızın indirilmesini arttırabilecek üçüncü mecra da yakın zamanda tıklanabilir sponsorlu reklam ağını Türkiye’ye açan Instagram’dır. Tıklanabilir özelliği olması markalar için bulunmaz bir fırsat olacak. Instagram’da reklam verirken hedef kitlenizi doğru bir şekilde girmelisiniz. Instagram reklamları konusunda https://business.instagram.com‘dan detaylı bilgi edinebilirsiniz.Twitter ve Instagram’da verilen başarılı bir reklam örneği;http://info.localytics.com/blog/instagram-ads-for-app-installs

Kaynak: MOBİL UYGULAMANIZ İÇİN SOSYAL MEDYA REKLAMLARI | Technoface Mobile

Yorumları takip et
Bildir
guest
1 Yorum
önce eski yorumlar
önce yeni yorumlar en çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
yusufdemir2012

test yorum

mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password