1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. iade şartları
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişiniz için iade süreniz 24 saat (1 gün)dür. Bu sürenin sonunda size özel olarak hazırlanan siparişiniz için iade talep edemezsiniz, mobilecanyon.com olarak hazır bir ürün satışı yapmamaktayız, ürünler size özel olarak hazırlanır, bu yüzden iade süresini 1 gün olarak sınırlandırmış bulunmaktayız.
2. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
3. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

Editor Seçimi

Başarılı Bir Mobil Uygulama Yapmak

Başarılı Bir Mobil Uygulama Geliştirme

Başarılı bir mobil uygulama yapmak ile ilgili makalemizin ikinci bölümü ve aynı zamanda devamı olan başarılı bir mobil uygulama geliştirme yazısında şuan popüler olan mobil uygulamalar, pupülerlik tahmini, zamanlamanın önemi, mobil uygulama ile belirli kitlelere hitap etmek,  mobil uygulama niş pazarlama, spesifik konuda mobil uygulama sınırlama, reklam ağları hakkında plan, hizmet şartları hakkında, global düşünce ve birden çok fikir deneme başlıkları işlenecektir

Güncel Mobil Uygulamaları Takip

Mobil uygulamalar konusunda güncel gelişmeleri takip edebilir, Mobil Uygulama Merkezi’nin sizlere sunduğu mobil uygulama geliştirme platformu ile hızlı bir şekilde uygulamanızı oluşturabilirsiniz. Bazen başarılı bir mobil uygulama geliştirme konusunda ünlü kişilerin bir dil sürçmesi şeklinde agzından çıkan kelimeler sizlere bir fırsat niteliginde olabilir. Bu tür bir fırsatı en hızlı bir şekilde hayata geçirmek MobilM ile mümkün olacaktır.

Püpülerlik Tahmini

Çok yakın bir zamanda piyasaya çıkacak ve popüler olabilecek bir ürünü tahmin edin. Örnegin yeni piyasaya çıkan bir ürün hakkında görseller, genel bilgiler içeren bir uygulama iyi bir fikir olabilir.  Bu tür basit bir uygulamayı en hızlı ve etkin bir şekilde mobil uygulama mağazalarında kullanıcıların kullanımına sunmak için MobilM kod bilgisi gerektirmeyen,  çoklu mobil uygulama geliştirme ve yayınlama platformu tercih edilebilir. İlk uygulamayı yayınlayan olmak başarılı bir mobil uygulama geliştirme için önemlidir.

Mobil Uygulama Yayınlamada Zamanlama Önemlidir

Bazı uygulamaları için zamanında oluşturmak ve yayınlamak önemlidir. Örnegin ortaya çıkacak bir konu veya olay için önceden tahminde bulunup, bir mobil uygulama geliştirmek herzaman avantajlı bir durumdur. Kişiler konu ve olayla ilgili aramalar yaptıklarında ilk olarak yaptığınız mobil uygulamaya ulaşmaları, mobil uygulamanızın başarılı olmasında önemli bir rol uynar. Eğer yakın bir zamanda olacagını düşündüğünüz bir olay ile ilgili bir tahmininiz varsa mobil uygulama yapmanın tam zamanı!

Mobil Uygulama İle Belirli Kitlelere Hitap Edin

Mobil uygulamanızın başarılı olmasında bir diğer nokta, mobil uygulamanızın hedeflediği kitleyi belirleyebilmektir. Örneğin belirli bir yaş (20-29) aralığı belirlemek. Bu kişiler ne yapmaktan hoşlanırlar? Ne tür şeylere ihtiyaç duyarlar? tarzında sorulara cevap bulabilir, mobil uygulama mağazalarını araştırabilir, mobil uygulamanızı çevaplar doğrultusunda şekillendirebilrisiniz.

Basit, Hızlı ve Malliyeti Düşük Mobil Uygulama Geliştirme Araçlarını Deneyin

Zaman, hız ve basitlik ilk defa mobil uygulama geliştirmek isteyen, bu konuda bir fikri olan geliştiriciler için önemlidir. Mobil Uygulama Merkezi çoklu mobil uygulama geliştirme sitesinin sunduğu olanaklar bir mobil uygulama geliştirme ve yayınlama konusunda sizler için ilk adım niteliğinde olacaktır. Android Studio ve Xcode tarzı mobil uygulama geliştirme araçları için kodlama bilgisi ve zaman gerekir.

Lokasyona Özel Uygulama Geliştirin

Bazı durumlarda, lokasyon veya bir bölgeye özel mobil uygulama geliştirmekte önemlidir. Mobil uygulamanızı bir şehir, bir ülke veya bir bölgeye özel geliştirebilrisiniz. Geliştirdiğiniz mobil uygulamanızda hedeflediğiniz yerin ihtiyaçlarına cevap vermeniz, ilgi alanlarına hitap etmeniz başarılı bir mobil uygulama geliştirme için önemlidir. Bölgede yaşayanlara özel bir uygulama olabileceği gibi bölgeyi tanıtmak amaçlı, rehber niteliğinde bir uygulama da geliştirebilrisiniz.

Daha Spesifik Mobil Uygulama Geliştirin

Mobil uygulama mağazalarında kullanıcıların arama yapmasında, belirli bir konuda ön plana çıkmak mobil uygulamanız için avantajdır. Örnegin araba konusunda bir mobil uygulama yapmak yerine, bir model üzerinde odaklanmak, model hakkında tüm tedaylı bilgileri mobil uygulama kullanıcılara veya araba modeli takipçilerine sunmak  başarı oranınızı arttıracaktır. Bu gibi bir durum, milyonlarca uygulamanın bulunduğu mobil uygulama mağazalarında, onlarca arama sonucu içinde üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.

Reklam Ağlarını Araştırın

Uygulama içerisinde reklam gelirleri elde etmek istiyorsanız, yada bu konuda bir düşünceniz varsa, reklam veren firmaların hangi konularda, gruplarda vs reklam verdiklerini araştırınız. Mobil uygulamanızı reklam veren firmaların hedefledikleri mobil uygulama kategorileri, içerikleri ile paralel bir zeminde geliştirmeye özen gösterin. Hedeflediğiniz reklam veren firmaların reklamlarının uygulamanızda daha etkin bir şekilde görsterilebilmesi için gereken ön çalışma ve kitle hakkında tedaylı araştırmayı yapın.

Mobil Uygulama Hizmet Şartları Konusunda Dikkatli Olun

Mobil uygulamanızın içeriğinin, hizmet şartlarının uygulama mağzaları ile uyumlu olmasına dikkat ediniz. Cinsel, şiddet ve kumar içerikli uygulamalar mobil uygulama mağazarında yayınlanamaz. MobilM olarak bizlerde bu tür uygulamalara kendi bünyemizde izin vermemekteyiz.

Mobil Uygulama Geliştirirken Global Düşünün

Hiçbir zaman mobil uygulamanızı geliştiriken bölgesel, sınırlar dahilinde düşünmeyiniz. Mağazalarda yayınladığınız uygulamanın tüm dünyada yayınlandığını, dil ve kultür farklılıklarları olsa da  mobil uygulamanız için bir potansiyel olduğunu unutmayınız. Kendinizi tek bir bölgeye sınırlamadan evrensel düşünmeye çalışın.

Farklı Fikirleri Hayata Geçirin

Mobil Uygulama Merkezi ile uygun ve cazip fiyatlarda başarılı bir mobil uygulama geliştirme, kullanıcılara birden fazla mobil uygulama yayınlamaları için fırsat sunar. Bir uygulamanın başarısız olması daha sonra yayınlanak olan uygulama için  fikir niteliğinde olacaktır. Mobil uygulama fikrinizi hayata geçirmek için daha fazla beklemek, sadece fikir aşamasında kalması, başarılı veya başarısız olacagı hakkında herhangi bir fikir vermez. Uygulamanızın başarılı olup olmayacağını yayınlamadan tahmin etmek mümkün değildir.

Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password