1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. iade şartları
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişiniz için iade süreniz 24 saat (1 gün)dür. Bu sürenin sonunda size özel olarak hazırlanan siparişiniz için iade talep edemezsiniz, mobilecanyon.com olarak hazır bir ürün satışı yapmamaktayız, ürünler size özel olarak hazırlanır, bu yüzden iade süresini 1 gün olarak sınırlandırmış bulunmaktayız.
2. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
3. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

Mobil uygulama ve oyun yapma -mobilecanyon.com

Yazımıza geçmeden önce hiç bir yazılım bilgisine sahip olmadan kendinize ait bir oyun yaptırabileceğinizi biliyormuydunuz ? Ana Sayfamızdan ve Tüm oyunlar kısmından oyunlarımızı inceleyebilir ve sizde mobil oyun sektöründen kazanç elde etmeye hemen başlayabilirsin..

Herkese selamlar bu yazımızda mobil oyun sektörüne yatırım yapmak isteyen ancak yazılımsal bilgisi olmayan kişilere nasıl hizmetler verdiğimizden bahsedeceğiz.

Sektördeki 5. yılımızı geçen sene mobilecanyon.com’u açarak taçlandırdık 🙂 İlk etapta yazılımcıları bilgilendirmek amaçlı kurduğumuz bu site şimdilerde  sektöre yatırım yapmak isteyen ancak yazılım bilgisi olmayan kişileride kapsayan bir site haline geldi.

-Avrupada ve Amerikada bu aslında son bir kaç yıldır vardı ancak Türkiye pazarına ilk olarak bizler girdik ve türkçe destekler vermeye başladık. ve gördükki çok fazla talep var..

Kısaca konuya geçecek olursak ne yapıyoruz biz ? 

Toplamda 6 kişilik bir ekibimiz , Mobil oyun yazılımları yapıyoruz. Geliştirdiğimiz oyunları , Müşterilerimizin Google Play ve Appstore hesaplarına yükleyerek para kazanmalarını, yatırım yapmalarını sağlıyoruz.. Biz işin yazılımsal ve geliştirme kısmındayız. Oyunu müşterimize teslim etttikten sonra sosyal medyalarda reklam yapmak oyunu tanıtmak tamamen müşterimize kalıyor. Tabi bu süreçtede yönlendirmeler yapabiliyoruz müşterilerimize..

Hadi Birazdaha açalım..
Sitemize göz atacak olursanız bir çok oyun göreceksiniz. Silahlı oyunlar, Candy Crush Tarzı oyunlar , Koşu oyunları , korku oyunları ve daha bir çok oyun..  Bu oyunların hepsi mobil oyundur , Müşterilerimiz bu oyunlardan herhangi birini seçerek Giriş yaparlar sektöre. Bizlerde ekip olarak müşterimizin yani sizin seçtiğiniz oyunu Google Play Developer Hesabınıza Reklam yerleşiminizi yapıp teslim ederiz. Size Sadece oyununuzun reklamını yapmak kalır. Oyununuzun ne kadar çok indirme alır ve oynanırsa admob size okadar çok ödeme yapar. Ödemelerinizi amerikadan Google’dan alırsınız. Ayrıca Google play developer hesabınıza girerek o gün oyununuzu kaç kişi indirmiş hangi ülkeden indirmiş gibi çok daha detaylı istatistiklere ulaşabilirsiniz.


Bu yazımızı sizi aydınlatmak amaçlıydı umarım aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmişizdir. Sitemize göze atarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz Türkiye, Rusya ve Avrupa dahil bir çok ülkede Mobil oyun geliştirme hizmetleri veriyoruz müşterilerimize.

Skype : mobilecanyon.com     Mail : unityreskin@gmail.com     Whatsapp : 0535 662 72 71

Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password