1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.


1. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
2. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
3. iade şartları
mobilecanyon.com üzerinden satın aldığınız oyun ve hizmetlerin iadesi mümkün değildir. Siparişinizden hemen sonra işlemlere başlanır ve tamamen size özel olarak adım adım ilerlenir. Sipariş vermeden önce içeriğin kopyalanabilir bir ürün olduğunu ve bu sebeple iadesinin mümkün olmadığını lütfen unutmayın.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

3. Satın alınan ürün bir dijital nitelik taşıyor, kopyalanabilir veya çoğaltılabilir bir yapıya sahipse ürün iadesi mümkün değildir.
4. Dijital ürün veya hizmet satışı yapıldıktan sonra ürün veya proje özel tasarımına başlanılmadan önce iade hakkı kullanılabilir. (hizmet alımı başlamasından itibaren ,danışmanlık ve destek iadesi mümkün değildir)


CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayandijital ürünhizmet, tek kullanımlık ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve ya doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerikyazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.
- Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
mobilecanyon.com üzerinden sipariş verdiğinizde yukarıdaki koşul ve gerekleri okumuş ve kabul etmiş olursunuz. Sipariş esnasından Kullanım koşulları ve mesafeli satış sözleşmesini onaylamadan sipariş vermeniz mümkün değildir.4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

Soru – Cevap

Aklınıza takılan herşeyi bize sorabileceğiniz ve editörlerimizin size cevap verip, bilgilendireceği alandır.
Whatsapp hattımızdaki yoğunluk sebebi ile Soru – Cevap hizmetimizi açmış bulunuyoruz.


Yoğunluktan dolayı bazı günler geç dönüşler yapabiliriz, herşey müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için. 


Lütfen Whatsapp hattımıza yazmadan önce SSS kısmımızı inceleyiniz. Burada genel olarak sorulmuş bir çok soruya editörlerimiz detaylı bir şekilde cevap vermiş bulunuyor.

 

 Öncelikli olarak bu soru çok geldiği için ekleme yapmak istedik 🙂 Google Play ve Appstore’da 10’un üstünde oyunumuz bulunmakta ve bu oyunlardan aktif olarak kazanç elde etmeye devam ediyoruz.
Girişimimiz sadece Türkiye ile sınırlı değildir, Rusya dahil avrupada 3 ülkede daha gururla hizmet vermeye devam ediyoruz.


Bilmeniz için :

1- Sıfırdan oyun yapmıyoruz
2- Uygulama yapmıyoruz (oyun yapıyoruz)
3- Sadece Sitemizdeki oyunların desteğini veriyoruz (bkn – Tüm Oyunlar)
4- Oyunlarımızın hepsi lisanslıdır, sitemizde bazı popüler oyunların benzerlerini görebilirsiniz, bu oyunlar çok ragbet aldıgı için siz müşterilerimize özel sıfırdan yapılmış oyunlardır. her hangi bir telif veya lisans sorunu söz konusu değildir sıfırdan yapıldıkları için grafik,ses,animasyon,oynanış olarak tamamen farklıdır.
5- Oyun teslim süremiz 2 gündür
6- Gizlilik Sözleşmemiz gereği hiç bir müşterimizin gelirini,aylık kazançlarını veya oyununu paylaşamıyoruz.  (bkn- Gizlilik Sözleşmesi)
7- Türkiyede Profesyonel olarak destek ve revize hizmeti veren tek oyun firmasıyız, bu yüzden yine sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için müşteri seçimi yaptığımızı unutmayın.
8- Sitemizdeki oyunların %80’ni bize ait geri kalan oyunlarda geliştiricileri ile anlaşmalı olarak sattıgımız oyunlardır.

Sektör Tavsiyesi

Unutmayın ki her girişim bir yatırım ile başlar. Sektör analizi yapacak olursak mobil oyun sektörü gelişmekte olan bir sektördür. Mobil oyun sahibi olduğunuzda herhangi bir aylık kira vermek zorunda kalmazsınız,kendi işiniz ile alakadar olurken mobil oyununuzlada alakadar olabilirsiniz, kendi kitleniz olur, kitlenizi yönetebilir, özel reklam ve anlaşmalar yapabilirsiniz..  bekledikce sizi zarara uğratan bir yatırım değildir, istediğiniz zaman istediğiniz yerde oyununuz ile ilgilenebilir, kazançlarınızı kontrol edebilirsiniz. Reklam yapması basittir , oyununuz indirme aldıkca mağazalarda yükseleceği için indirmelerde bu düzeyde artacaktır.

 

Yorumları takip et
Bildir
guest
219 Yorum
önce eski yorumlar
önce yeni yorumlar en çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
mustafa

kredi kart ile alabilirmiyiz ve hangi oyunu almalıyım sizce ?

özgür

sitenizde oyun listenizi net olarak görselleri ile göremiyorum . Bana oyun listesi ve fiyatlarını gönderebilir misiniz lütfen ?

Muhammed Tahsin salut

.

Last edited 3 ay önce by Tuna (Moderator)
ilayda - (Moderator)

Merhabalar, şuanda sitemizde bakım var, pazartesi günü yeni oyunlarımız ile karşınızdayız 🙂 iyi gunler dileriz

Kadir

Ödüllü reklam yerleştirmesi görünmüyor.Ne zaman düzeltilir acaba

Sezer Tekeli

Ilayda hanim bu sitenin en yetkili kişisi ile gorusmek istiyorum
Kod adı:acilll

Sezer Tekeli

Moderator ilayda hanim

Murat

Oyuna reklamlar nasıl yüklenir

güngör

Merhaba satmış olduğunuz oyunların içerikleri değiştirilerek tekrardan satiliyormu ? Mesela 1500 tl lik oyun var onu almak istiyorum ama kafama takılan tek soru bu

Mehmet emin

Hiçbir içerik değişmiyor . Sadece oyun adı değişiyor o da Google play aynı oyun isimlerini kabul etmediği için.

Muratskrr

Merhaba biz oyunu satın aldıktan sonra sizin bizim aldığımız oyundan Bi kazancınız oluyor mu?

Ceyda

Iyi günler bilgi almak istiyorum

Fatih

Tuna bey sizden bi oyun satım aldım dosyaları hala gönderilmedi rica etsem goderirmisiniz

Gullu

Yums

Ahmet123

Merhaba benim bir miktar sermayem var bu sermaye ile bir yada birkac oyun kurmak istiyorum yada hazır bir oyunu alıp play store de reklam vermek istiyorum bunu nasıl yapacağım yardımcı olursanız sevinirim

Serkan

Tüm mac skorların güncel olan bir aplikasyon yaptırmak istiyorum yada hazır varsa satin almak istiyorum bilgi verebilirmisiniz

Ferhat

Merhaba hocam WhatsApptan yazdım cevap alamadım oyun almak istiyorum

hsyn_67

Satin alacagim oyun zaten Google. Playde var aynısı nasıl oluyor?

Emre

Okey oyunu yaptırmak istiyorum bütçem 20.000 tl şuanlık

mobilx

satın aldıgım oyunun kaynak dosyalarını bize gönderiyormusunuz acaba yoksa sizdemi kalıyor ?

Mehmet emin

Hayır verilmiyor . Ben üç ayrı oyun satın aldım defalarca istememe rağmen oyun dosyaları verilmedi .

yasin

nasıl para kazanabilirim mobil oyunlardan ?

furkn090

Google plan kupon koduyla oyun alabiliyorsunuz 100 dolarım var

Anonim

Aldıgımiz oyun ne zamana kadar bizde kalıyor

Burak Mert

Bir oyun alıcaktım ama aynı oyun Google play de yayınlı nasıl oluyor anlamadım?

mbcGames

öncelikle selamlar, benim zaten bir kaç tane mobil oyunum var ve bunlardan belli bir gelirimde var, kendi oyunlarıma aso çalışması yapabilirmisiniz google playde daha üstlerde çıksın istiyorum oyunlarım yardımcı olursanız sevinirim.

Muharrem

Fiyatı düşük en kazançlı oyun listesini e mailime gönderebilir misiniz?

Ceyda

Fiyatı düşük ve kazancı fazla oyunları mail atar misiniz

can

size mobil oyun yaptırmak istiyorum mail adresimden bana ulaşabilirmsiniz teşekkürler

ysff

toplu oyun alımlarında indirim sağlarmsınız ve en kazançlı oyunlarınız hangileri acaba ?

Anonim

Eposta adresime oyun listenizi atar mısınız

Hasim yildira

Kolay gelsin. Mobil oyun almak istiyorum. Yatirim yapmak ve para kaxanmak ama maddi durumun o kadarda iyi deyil daga iyi oyunlar alabilnrk icin bana uygun kazancli oyun listesini atabilirmisiniz.

Yalçın

Merhabalar oyun listesini ve fiyatlarını mail adresime atarmısınız

Semih

Oyunu sizden aldığım zaman bütün lisans hakları ve açık kodlu kaynak dosyalarını teslim ediyor musunuz ? Ve bana sattığınız oyunun aynısını başka kullanıcılara da satmakta mısınız ? Bir oyunu 10 kişi satın alamaz çünküde

Mehmet emin

Herhangi bir dosya teslim etmiyorlar size . Ayrıca aynı oyun defalarca başkasına satılıyor .

abc

kazançlı oyun listenizi alabilirmiyim

Aslan

Tamamen sana bagl reklam ne kadar yaptracaksn hangi tik tok cular instarmclar ve ya googlen kenid reklam sitesi var ordanda yaptra bilrsniz sen yaptracagn reklam bagl sein oyun oyunandkca indrlidikce ve oyun ici saatn alm 100 tl den 25 play soter alror ve ya app soter alro diger 75 ksmda senin kulacn hangi urgulamadn indirmse app store ve ya play soter 25 ora gidor satn almarin 75 tam olarak sana kalro urgulam ici reklam gostermeden kaznlro reklam tklarlarsa dahd cok kaznrsn size bagl tmamen ama suanda kafa top iy bak hangilern indrlmesi cokonun benzerin al

Fatih

Size mobil oyun yaptırmak istiyorum. Bu konu ile ilgili detaylı görüşebilir miyiz ? Maliyet ve süre durumuna göre değerlendireceğim. Oyun işe ilgili senaryo hazır. Uygulamaya ihtiyacımız var. Yapım için araştırma aşamasındayım.

Anonim

kazançlı oyun listenizi alabilirmiyim

berkay

merhaba hangi oyunları almamızı önerirsiniz ?

Mesut altas

Console nasıl yapicam para istiyor

enver

hocam diyelimki oyun aldık ne zaman kazanç elde etmeye başlıyoruz ve aylık ne kadar kazanırız ?

Aslan

sana calsman bagl ne kadar reklm yaptrsn tantrsn nasl ozlikler ekltrsin 1 hafta tantrzn 1 ay 1 haftar kazanc ckar

Orhan

Merhaba uygulamalar ve fiyatlarla alakalı bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

yunus

Bilardo oyununuzda üyelik sistemi varmı acaba ve önerirmisiniz ?

ErsinAtar

Merhabalar kendi yazdığım bir oyunum var. Ancak android ve iOS optimizasyon ile Admob desteğine ihtiyacım var. İlgilenirseniz bana mail atabilir misiniz? Teşekkürler

tekbir bilişim hizmetleri

oyunu aldıgımızda tamamen bizimmi oluyor ? yoksa başkalarınada satıyormsunz bu oyunları ?

engin

merhaba yaptığınız oyunlar Apple store da yükleniyor mu

Enes 123

Merhaba ben uygulama satın alsam ve bu uygulama indirildikçe para kazanirmiyim yoksa sadece reklam gelirlerinden mi para kazanırım bunu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

gamegame

bana %15 indirim kuponu çıktı bunu nasıl kullancam

okan

bizim istediğimiz şekilde bir oyun yapma şansınız var mı

mustafa ak

89 tl ye satılan çark cevirme hizmetinizden satın aldım şimdi ne yapmam gerekiyor acaba ?

tower defense

selamlar ben tower defense tarzı bir oyun istiyorum böyle bir oyununuz varmı peki

hasan

sıfırdan oyun yapıyormusunuz bizim istediğimiz şekilde

Anonim

Selam Tuna bey bizim istediğimiz şekilde oyun tasarlama uygulamanız mevcut mu? Fikrimizi alıp oyun haline getirebilme imkanınız var mı?

umut

benim daha önce google play console hesabım vardı zaten ancak bu kapatıldı benim yüzümden şimdi 1 tane daha açsam oda kapatılırmı acaba ? ne yapmam gerek ?

erdoğan

aylık ne kadar kazanırım acaba ve hangi oyunu önerirsiniz bana ?

Anonim

Merhaba ben okey oyunu almak istiyorum varmi okey oyunu fiati ne kadar

emreee

hangi oyunu alalım hangisini tavsiye edersınız

Mehmet ali

Oyun kodlarını nasıl yapıyoruz programlama falan

BearLab

Selamlar sizleri arayıp iletişime geçme şansımız varmı acaba bilgi almak istiyorum aldığımız oyuna reklam entegre etmek ve aos nedir bir kaç şey daha filan

enes

aylık 38 bin tl kazanan müşteriniz hangi oyundan kazanıyor

Şükrü

Merhaba bu listeden bende isteyebilir miyim ?

korkut

merhabalar ben avukatım boş zamanım çok olyor ve yatırımm yapmak istiyorum sizce oyunmu almalıyım uygulamamı ? ve istediğimiz uygulamayı yapabiliyormsunuz ?

alp batur

çark cevirdim bana hiç birşey çıkmadı

ismail yarış oyunu

oyun satın aldım ödeme bekleniyor diyor yardımcı olurmusunuz

kadirr

clash of clans oyununuz 10 bin tl den 12 bin tl ye çıkmış satın alacaktım neden böyle birşey oldu ?

Turan toprak

kesin kazanç elde edermiyiz acaba ne kadar kazanırım söylermsiniz ?

flappy

merhabalar kolay gelsin ben kendim flappy bird tarzı bir oyun yaptım ama buna reklam ekleyemiyorum daha dogrusu reklam ekledim ancak reklam çıkmıyor sorun nerede yardımcı olurmsunuz lütfen

onur güven

muhteşem bşr oyun fikrim var dönüş yaparsanız detayları konuşalım

hamza

oyun satın almak istiyorum yardımcı olurmsunuz banada

öneri

Merhabalar 500-1200 tl arasındaki oyun önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Ferit

Mrhb ben size on numara bir oyun soylesem sizde bana orta derece bir oyun verirmisiniz karsiyakada gorusme yapabilirim kendin yap derseniz maddi sikintidan harekete gecemiyorum fer.kirciloglu@gmail.com mail adresim iyi calismalar

okey oyunu

Merhabalar okey oyunu yapabilirmisiniz acaba ?

Mert

Merhaba oyunu satın aldığımız zaman siz mi google play hesabımıza yüklüyorsunuz yoksa mail olarak oyun apkası felan geliyor mu

neslihan

merhaba kazançlı oyun listenizi mail olarak alabilirmiyim düşük maliyetli

ramazan

Merhaba, aldığım oyun sadece bana özel mi yayından kalkıcak mı? yoksa benden sonrada aynı oyunu başkalarıda alabilirmi?

Anonim

Merhaba Fire Block 2019 oyununu satın almayı düşünüyorum bunu satın aldığım taktirde geçiş reklamlarını herşeyi siz mi ayarliyorsunuz benim ekstra geçiş reklamlari koydrmak için ücret ödemem gerekiyormu

Tarık Can

Merhaba satın alsak oyunlara güncelleme getirebiliyormuyuz? ilk kez oyun sahibi olucam denemelik fiyatı uygun popülasyonu yüksek yada artabilecek bir oyun önerir misiniz. Birde play store eklemeyi kendimiz mi yapıyoruz yoksa siz ekliyormusunuz?

Ozan

Oyun yaptirdim teslim süresi geçti ne zaman teslim edilir ?

Engin

Ozan bey, oyununuz halen devam ediyormu? Ortalama kazanç seviyeniz nasıl?

Ozan

Oyunum teslim edildi tesekkur ederimm gecikmeden dolayida ozur dilediniz yogunsunuz tabiki haklisiniz

İlker

Google da reklam hesabı açabilmek için 18 yaşını doldurmak gerekiyor mu? Yoksa doldurmadan da oyunu yaptırıp gelir elde etmek mümkün müdür?

zzxcvbnmzxcvbzxcvbn

ingilizce yayımlanabiliyor mu

Anonim

oyunda reklam vermeme olaılıgı varmı ?

İlker

Google da reklam hesabı açabilmek için 18 yaşını doldurmak gerekiyor mu? Yoksa doldurmadan da oyunu yaptırıp gelir elde etmek mümkün müdür?

İlker

Aynı zamanda 0-700 TL arasında ortalama gelir elde edebileceğim oyunları da mail adresime atar mısınız? (iiiilkerteke@gmail.com)

Anonim

Orta derece oyun alırsak yani 2000 tl civarında oyun satın alırsam bizim size güvencemiz nasıl olacak guvenebilirmiyiz

Anonim

Merhaba benim aklıma takılan oyun u satın aldım her indirmede kazan cim ne olur teşekkürler

MUHARREM

Henüz karar veremedim hangi oyunun potansiyeli daha yüksek? bir liste gönderirseniz sevinirim

Ege

Zeybek havasını tavsiye ederim

destek.okanbagkesen

ben oyun satın almak istiyorum : istediğim oyun clas of clans tarzı bir oyun bana bu konuda destek olurmusunuz .

cengiz blrd

Merhabalar hocam yoğunsunuz anlıyorum ancak şuanda kazanç seviyem 2500 tl civarını geçti , dün size yazdım ancak cevap alamadım sizide uğraştiriyorum lütfen kusura bakmayın. tek bir sorum var cevaplarsanız sevinirim şimdi araştırdıgıma göre vergiye tabi olmam gerekiyor galiba böyle bir kazanç elde ettiğim için, yoksa devlet bu para nerden geliyor deyip vergi cezası kesiyormuş. bu bizim sektör içinde geçerlimi acaba ? yani bir şahıs şirketi kursam benim için ne kadar iyi olur ?

FeCSicaL

Cengiz bana ulaşır mısın görüşlerine ihtiyacım var 5436382928

Semih

Merhabalar. Ben bütçeme uygun oyun almak istiyorum. En ucuzdan en pahalıya doğru (100tl-1000tl) gmailime bir liste atarsanız sevinirim😊

TTGAMES

Tuna bey listeyi banda yollayabilirmisiniz?

Salih

merhabalar
1-) satın aldığımız oyun tamamıyla bizim mi oluyor yoksa dosyalar sizde mi kalıyor
2-) yeni bölümler eklemek istediğimizde ilgileniyorsanız ücrete tabii mi
3-) uygulama içi satın alma işlemleri için kendi ücretlendirmelerimizi yapabiliyor muyuz
4-) oyuna dil paketleri de dahil mi, hangi diller
5-) bizim için oyun başlangıç introsu yapıyormur musunuz??????
teşekkürler. kolay gelsin.

fthkrkmz25.fk

Oyun dilini türkçe olarak sunma şansınız yok mu. Gerekirse ek ücret ile. Çünkü alacağım oyun tamamen türk kullanıcılara hitap etsin istiyorum.

Solmaz

Bir kullanıcı ve oyun satın almış biri olarak yazıyorum, oyunumu henüz teslim almadım ama bence güvenilirler. Gerek whatsap hattı üstünden gerekse buradan gayet sabırlı ve samimi bir şekilde yardımcı oluyorlar.
Oyunum teslim edildiğinde bir görüş daha bildiricem.. Şimdilik bu kadar 🙂

Engin

Solmaz bey, oyununuzu aldınızmı. Şuanki kazanç seviyeniz nasıl. Bizi biraz bilgilendirebilirmisiniz.

Baba

Solmaz bey oyununuz kaç günde geldi

Yahya - burger city adventure

Merhabalar Emre bey ile görüşmüştüm kazanç seviyem bana bahsettiğiz tutara yaklaştı şimdi yeni bir yol haritası ve plan yapalım istiyorum bu konuda yardımcı olun lütfen. Danışmanlık hizmetinizdende yararlanmak istiyorum. instagram hikaye reklamı girmeyide öğretirseniz çok iyi olur teşekkürler.

TTGAMES

Merhaba kardeşim bana bir oyun tavsiyen varmı ve ne kadar kazanıyorsun şuan sakıncası yoksa söyleyebilirmisin

Mustafa

Merhaba. Birkaç oyun satın alsam bunları tek uygulama üzerinden açmak mümkün mü? aşağıdaki uygulamalar gibi yani

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ction.playergames&hl=tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MalyaWka.PartyGamesPALS&hl=tr

hudsport87

ALDIĞIMIZ OYUN ÖMÜRLÜK MÜ YILLIK FİYATI FALAN MI

furkn090

Google plan kupon koduyla oyun alabiliyorsunuz 100 dolarım var

Anonim

Googleplay e kendim yükleme yapmak istiyorum .. yapabilir miyim ve adsense de kendim eklemek istiyorum ekleyebilir miyim ve istediğin oyun çakmasını yapabilir misiniz mobil legen i mesela geliştirir misiniz fiyatı ne kadar olur

Mehmet

Oyunu reklam koymadan sadece oyun içi satın alma ile para kazanacak şekilde yayınlayabilir miyiz? Oyunu bir demo bir de pro olarak yayınlama imkanımız var mıdır?

mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password