1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. iade şartları
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişiniz için iade süreniz 24 saat (1 gün)dür. Bu sürenin sonunda size özel olarak hazırlanan siparişiniz için iade talep edemezsiniz, mobilecanyon.com olarak hazır bir ürün satışı yapmamaktayız, ürünler size özel olarak hazırlanır, bu yüzden iade süresini 1 gün olarak sınırlandırmış bulunmaktayız.
2. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
3. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

En Çok Para Kazanan 10 Mobil Oyun – Mobile Canyon

Muhteşem mobil oyun incelemeleri ve ilham almak için bu yazımız dikkatli okumalısınız. Çünkü en çok para kazanan 10 mobil oyun ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Aşağıdaki liste içerikte dünyada ve Türkiye’de en çok indirme alan oyun listesi yer alıyor. 

🏆 Kendi mobil oyununa sahip olabilir ve oyunlarımızı BURADAN görebilirsiniz..

1.Clash of Clans  

Para kazanan 10 mobil oyun arasında belki de gelmiş geçmiş en iyi rekorlardan birine sahip olan oyun Clash of Clans… 500 milyon indirmeye sahip…   

2.Traficc Racer 

Soner Kara tarafından piyasa sürülen Traffic Racer isimli oyun, dünya çapında 150 milyondan fazla indirme ile rekor kırdı. En çok para kazanan 10 mobil oyun arasında oyunun ilk sıralarda yer aldığı biliniyor. Bu kadar çok tıklanma ve indirme almasının sebebi ise oyundaki kaliteli efektler ve yüksek heyecan seviyesi… Adrenalin severler için oyun nefes kesici bir heyecana sahip… 

3.Traffic Rider 

Soner Kara’nın ikinci başarılı mobil oyunu olan Traffic Rider de dünya çapında 100 milyondan fazla indirildi. 3D efektler sayesinde oyunun son derece gerçekçi olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Sanki bir yarış pistindeymişsiniz hissini veren Traffic Rider, hız tutkunları için müthiş bir deneyim sunuyor. Gerçeği yaşatan efektleriyle nefes kesen bu oyuna benzer bir oyun siparişi vermek ise çok kolay! Bu iki oyundan yola çıkarak söyleyebiliriz ki: Mobil oyun para kazanma yöntemleri arasında en tercih edilen yollardan birisi… 

4.Angry BirdsRio 

İyi bir tasarım ve iyi bir tanıtım ile siz de Angry Birds Rio gibi en az 100 milyon indirilmiş bir oyunun sahibi olabilirsiniz. Google Play ve App Store aracılığıyla kolayca indirilebilen kazancı bol uygulamalar için sadece iyi bir yazılım firması ile anlaşmanız yeterli… 

5.Fruit Ninja 

Bir beceri oyunu kategorisinde yer alan Fruit Ninja, 100 milyonun üzerinde indirmeye sahip oyundur. Kaliteli görsel efektleri sayesinde oyun, keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar. 

6.Minion Rush 

Minion Rush gibi eğlenceli ve 100 milyonun üzerinde indirilen bir oyun sahibi olmak istemez miydiniz? Hem tasarım ve grafikler hem de efektler açısından muazzam bir kaliteye sahip olan oyun, heyecan tutkunları için birebir… 

7.Farm Heroes Saga 

100 milyonun üzerinde indirilen bir başka oyun olan Farm Heroes Saga, oyuncuları günlük hayatın stresinden uzaklaştırıyor. Sahibine ise her indirme ile birlikte büyük kazançlar getirmeye devam ediyor.   

8.Rise Of The Kings 

Oyun, 10 milyon indirmeyle ortalama bir başarı yakalayan ve kişisel kazanç açısından oldukça iyi bir geri dönüşe sahip... Rise of the Kings, bu ilgiyi tarih ve savaş oyunlarına meraklı olan kişilerden görüyorYüksek efekt kalitesi ise muazzam bir oyun keyfi yaşamanızı sağlıyor.   

9.Kebap World  

Yöresel Türk yemeği olan Kebabın tanıtımı için tasarlanan oyun yemek oyunları seven kişilerin ilgisini çekiyor. 5 milyon indirme sayısı ile Kebap World, Türkiye’de yemek meraklıları için oldukça güzel bir oyun alternatifi… 

10.2248!  

Mobil uygulama kazanma seçenekleri incelendiğinde 2248 en zevkli zeka oyunlarından bir tanesi... 5 milyonun üzerinde indirmeye sahip olması, oyun sahibine hatırı sayılır bir kazanç getirdiğinin de göstergesi…  


 

Bu makale mobilecanyon.com editörleri tarafından mobilecanyon a özel olarak yazılmıştır. Her hangi bir şekilde içerik alıntısı yapılamaz ve kopyalanamaz. Tüm hakları mobilecanyon’a aittir.

🏆 Kendi mobil oyununa sahip olabilir ve oyunlarımızı BURADAN görebilirsiniz..

Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password