1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. iade şartları
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişiniz için iade süreniz 24 saat (1 gün)dür. Bu sürenin sonunda size özel olarak hazırlanan siparişiniz için iade talep edemezsiniz, mobilecanyon.com olarak hazır bir ürün satışı yapmamaktayız, ürünler size özel olarak hazırlanır, bu yüzden iade süresini 1 gün olarak sınırlandırmış bulunmaktayız.
2. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
3. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

Mobil oyun reklam yapmak ?

Bir mobil oyun sahibi olmak ve oyununuzun tanıtımı hakkında destekler almak için hemen bizimle iletişime geçin ! Alanında profesyonel ekibimiz sizleri adım adım yönlendirecek ve bilgilendireceklerdir.

🏆 Kendi mobil oyununa sahip olmak ister misin ? tıkla : mobil oyun yaptır

Bir mobil oyun sahibi olmak ve para kazanmak mı istiyorsunuz? O halde: “Mobil oyun ve uygulama reklamı nasıl yapılır?” sorusunun cevabı sizin için son derece önem taşıyor. Mobil uygulama ya da oyun yaptırarak kişisel anlamda kazanç sağlamak mümkün… Tabi ki bunun için alanında uzman bir yazılım şirketine istediğiniz oyunun siparişini vermeniz gerekiyor. Sonraki süreçte ise mobil uygulama tanıtımı yaparak oyununuzu hedef kitlenize duyurmanız gerekir. Bunun için tercih edebileceğiniz en güzel yöntemler arasında sosyal medya tanıtımları bulunuyor. Bunların içinde ise Youtube videolarına reklam vermek güzel bir seçenek olarak sizi bekliyor. O halde ilk olarak: “ Video İçinde Mobil oyun ve uygulama nasıl yapılır?” bunu öğrenelim.  

Video içinde mobil oyun ve uygulama reklamı nasıl yapılır ? 

Dilerseniz kendi hesabınızdan dilerseniz de bir reklam ajansıyla anlaşarak Youtube videoları için reklam kampanyaları oluşturabilirsiniz. “Mobil oyun ve uygulama reklamı nasıl yapılır?” diye merak edenler için bunun son derece basit bir şekilde olduğunu söyleyebiliriz. Videolar içine yerleştirilen kısa reklamlar, oyun severleri yönlendirebilir. Bunun yanında video içinde, altında ya da üstünde gözü yormayacak ve sayfayı engellemeyecek büyüklükte oyun yönlendirme linki kullanabilirsiniz. Linke tıklayan kişiler doğrudan oyunun indirme sayfanıza gelirler ve kolaylıkla indirme işlemini yapabilirler. Yapacağınız basit birkaç dijital reklam kampanyası ile oyununuzu son derece popüler bir hale getirebilirsiniz. Satışlarınızı çok ileri bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Video içinde mobil uygulama reklamı yapmak, size daha hızlı geri dönüşler kazandırabilir. Bırakın reklamlarınız dönsün, oyuncular oyununuzu satın alsın. Siz bu süreçte tatilinizi yapabilir, çalışma hayatınıza devam edebilir, ailenizle doyasıya vakit geçirebilirsiniz.  

Instagram’da Mobil Oyun ve Uygulama Reklamı Nasıl Yapılır? 

Reklam türleri arasında en çok kullanılanlardan bir tanesi de mobil uygulama üzerinden yapılan reklamlardır. Mobil uygulama reklam kampanyaları, çok kolay bir şekilde oluşturulabilir. Oyununuzun birkaç saniyelik tanıtım videosunu Instagram’da hedeflediğiniz kitleye gösterebilirsiniz. Sosyal medya yönetimi ve reklamcılığı yapan reklam ajansları size reklam kampanyalarınızın yürütülmesi noktasında yardım ederler.  Siz de istediğiniz takdirde kendi banka ya da kredi kartınızı Instagram üzerinden oluşturduğunuz işletme hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Bu sayede reklam kampanyanız için bütçe oluşturabilir, günlük, haftalık ya da aylık kampanyalar yapabilirsiniz. Özellikle genç hedef kitlenin oyunlara olan ilgisini düşünerek hedef kitlenizi doğru belirlediğinizde yüksek kazançlar elde edeceğinizi unutmayın!  


Bu makale mobilecanyon.com editörleri tarafından mobilecanyon a özel olarak yazılmıştır. Her hangi bir şekilde içerik alıntısı yapılamaz ve kopyalanamaz. Tüm hakları mobilecanyon’a aittir.

🏆 Kendi mobil oyununa sahip olabilir ve oyunlarımızı BURADAN görebilirsiniz..

 

Yorumları takip et
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password