1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.


1. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
2. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
3. iade şartları
mobilecanyon.com üzerinden satın aldığınız oyun ve hizmetlerin iadesi mümkün değildir. Siparişinizden hemen sonra işlemlere başlanır ve tamamen size özel olarak adım adım ilerlenir. Sipariş vermeden önce içeriğin kopyalanabilir bir ürün olduğunu ve bu sebeple iadesinin mümkün olmadığını lütfen unutmayın.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

3. Satın alınan ürün bir dijital nitelik taşıyor, kopyalanabilir veya çoğaltılabilir bir yapıya sahipse ürün iadesi mümkün değildir.
4. Dijital ürün veya hizmet satışı yapıldıktan sonra ürün veya proje özel tasarımına başlanılmadan önce iade hakkı kullanılabilir. (hizmet alımı başlamasından itibaren ,danışmanlık ve destek iadesi mümkün değildir)


CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayandijital ürünhizmet, tek kullanımlık ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve ya doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerikyazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.
- Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
mobilecanyon.com üzerinden sipariş verdiğinizde yukarıdaki koşul ve gerekleri okumuş ve kabul etmiş olursunuz. Sipariş esnasından Kullanım koşulları ve mesafeli satış sözleşmesini onaylamadan sipariş vermeniz mümkün değildir.4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Sıfırdan bana özel bir oyun yapıyormusunuz ?

Oyunlarınız lisanslımı ?

Ne kadar kazanırım ?

Oyunuma ileride yeni bölümler ve özellikler yapabilirmisiniz ?

Oyunum yüklendi ve yayınlandı ne yapmam lazım ?

Oyunumun reklamını nasıl yapabilirim ?

Oyun satın aldıktan sonra ne yapmam lazım ?

 • mobilecanyon.com ne iş yapıyor ? Biz ne yaparız..

  mobilecanyon ile hiç bir yazılım bilgisi ve teknik bilgiye sahip olmadan mobil oyun sahibi olabilirsiniz
  Tüm yazılım kodlama ve geliştirme işlemlerini sizin için mobilecanyon yapmaktadır.
  Nasıl ?
  1- Sitemiz üzerinden 1 oyun seçersiniz.
  2- Oyununuzu geliştimek için bir hizmet seçin (opsiyonel)
  3- Oyununuza özel menü seçmek isterseniz grafik seçiminizi yapın
  4- Siparişinizi verin. Sipariş esnasında vereceğiniz iletişim adresleriniz ekibimiz derhal size ulaşarak adım adım yönlendirecek ve bilgilendireceklerdir.
  Oyununuz yüklendikten sonra : 
  Size Sadece oyununuzun reklamını yapmak kalır, insanlar oyununuzu ne kadar çok indirir ve oynarsa sizde o kadar çok kazanç elde edersiniz. Bu sektörde kazançların sonu yoktur. Tüm dünyadaki insanlar sizin için birer kullanıcıdır. Facebook, Google, instagram, youtube gibi sosyal paylaşım platformları sayesinde artık tüm dünyaya çok daha uygun ve kolayca oyununuzu tanıtabilirsiniz.

 • Proje klasörleri bize veriliyor mu ?

  Oyununuz Google play’e yüklendikten sonra, proje klasörleriniz tarafınıza son halleri ile birlikte gönderilir.
  Neden yüklendikten sonra gönderilir ? 
  Müşterilerimiz oyunlarının hazırlanma sürecinde oyunlarında bazı değişiklikler isteyebiliyor ve oyun projesi müşterimize özel olarak hazırlanıyor. Bu yüzden Oyun tamamen tamamlandıktan sonra son hali ile müşterimize dosyaları teslim edilir.

 • Kazançlarımdan vergi alınıyor mu ?

  Şu anda yasal olarak google play gelirlerine develet yasal bir vergi sınırı koymamıştır. Bu yüzden herhangi bir vergi söz konusu değildir. Ancak Gelir elde ettiğiniz için vergi vermeniz her zaman sizin için daha iyi olacaktır. Aylık geliri 8-10 bin tl ye ulaşan müşterilerimize küçükte olsa Şahıs şirketi açmalarını tavsiye ediyoruz.

 • Kosgeb Desteği ile oyun satın alabilir miyim ?

  Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm oyunlara fatura kesmekteyiz ve hepsi lisanslıdır bu yüzden sitemiz üzerinden alacağınız hizmetleri bir gider veya proje olarak göstermeniz mümkündür.

 • Oyunlar birden çok kişiye mi satılmakta ? bir sınır var mı ?

  Sitemiz üzerinden satın alacağınız oyunların satış sınırı bulunmaktadır. Bu sınıra ulaşan oyunlar sitemizden kaldırılırlar. Oyunları birden çok kişi satın alabilir. Ancak aynı oyun yüklenmez. Sitemiz üzerinden satın alım işleminizi gerçekeleştirdikten sonra alanında uzman grafik ekibimiz oyun grafiklerini tamamen size özel olarak değiştirir ve isteklerinize özelleştirir. Oyun altyapısı aynı ancak tamamen farklı bir görünüm ile kullanıcı deneyimi sağlarsınız.
  – Dünyadaki tüm müşterilerimizin uygun fiyata oyun sahibi olması bu yol ile mümkündür. İleride isterseniz oyununuzdaki tüm özellikleri, karakterleri alanında uzman ekibimize istekte bulunarak değişim sağlatabilir ve geliştirebilirsiniz.

 • Oyuna neler ekleyebilirsiniz ?

  Oyununuza aklınıza gelebilecek tüm geliştirmeleri ekleyebilir ve geliştirebiliriz buna örnek verecek olursak : oyun karakterleri, yepyeni bölümler, oyun geliştirmeleri, oyun içi özel mağaza sistemleri , yeni animasyonlar ve dilediğiniz tüm geliştirmeler. Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır. Ekibimiz alanında Türkiye de ve dünyada büyük oyunlara imza atmış uzman yazılımcı ve animasyonculardan oluşmaktadır.

 • Kazançlarım banka hesabına nasıl yatar ?

  Sitemiz üzerinden sipariş vermeden veya verdikten sonra sonra sizden 2 adet hesap açmanız istenir bunlardan biri Admob diğeride Google play console hesabıdır. Açacağınız Admob hesabı Google’a bağlı bir reklam sunum platformudur (oyununuzun içerisinde reklam çıkmasını sağlayan platform) gelirlerinizi buradan takip edebilir ve banka bilgilerinizi girerek gelirlerinizi bankanıza her ay çekebilirsiniz. Gelirleriniz gününde tamamen Google güvencesi ile yatırılır. Gelirlerinizi biz göremeyiz veya hesabınıza erişim sağlayamayız hesap kontrolunuz tamamen sizin elinizde olur ve sadece siz yönetebilirsiniz.

 • Teslim süreniz kaç gündür ?

  Siparişinizden sonra 2 gün içinde oyununuz hesabınıza yüklenir ve teslim edilir.

Oyun Dışında Size Bir Ücret vb Ödüyormuyuz ?

Oyun Dışında hiç bir şekilde sizden ek bir ücret talep etmiyoruz. Fiyatımıza tüm çalışmalar dahildir. 

Oyun Paketlerine Neler Dahil ?

Oyun içerisinde Grafiksel Değişimler (reskin) , oyununuzdaki grafikleri yepyeni ve güncel grafikler ile değiştirip teslim ediyoruz. 

Admob Reklam Yerleşiminiz. 

Uygulama içi satın almaların entegresi (varsa) 

Ödüllü video reklamları entegresi (varsa)  

Oyunu Yükleme (Google play hesabınıza oyununuzu yükleriz) 

Oyunun Google Play Mağaza Görsellerini,İconlarını hazırlama, Oyun Açıklamasını Hazırlama ve yayınlama..

Oyunda küçük grafiksel değişimler istediğimiz de bunları yapıyormusunuz ?

Oyun tesliminizden sonra ilerde oyununuz ile alakalı beğenmediğiniz bir grafik veya düzeltme isterseniz bunu ücretsiz oalrak yapıp oyununuzu güncelliyoruz.

Nasıl para kazanıyorum ?

Oyun içerisinde çıkan admob reklamlarından , ödüllü video reklamalrından (bunu daha çok oyunlarda çıkan 10-30 sn videolar olarak görürsünüz), uygulama içi satın alma dedğimiz oyun içerisinde gerçek para ile bir oyun objesi satarak kazançlar elde edersiniz.

Aylık ne kadar kazanırım ?

Bu soru bize en çok gelen sorulardan,  yapacagınız reklam bu konuda çok önemli.

500 tl ye aldığınız bir oyuna yapacagınız reklam ile aylık 10 bin tl de kazanmanız mümkün 500 TL de.. her halükarda bize harcadığınız oyun parasını çıkartırsınız. ancak aylık net bir kazanç miktarı size vermemiz doğru olmayacaktır. 

Çünkü kazançlarınıza şöyle bir örnek verebiliriz : örneğin “A” kullanıcısı oyununuzu indirdi oynadı ve 1 saat sonra kapattı.. ve de diyelimki oynadığı süre boyunca 10 adette reklam gördü. şimdi bu kullanıcı gün içerisinde oyuna tekrar girermi ? girerse oyunda ne kadar vakit geçirir ve reklam görür ? işte bize sorduğunuz “ne kadar kazanırım” sorusu da bu kadar karmaşık 🙂 yüzlerce kişi oyununuzu indiriyor ancak bunların kaçı günde 2. veya 3. defa oyuna giriyorlar.. girenlerinde ne kadarı oyunda ne kadar süre geiriyor. bunları tahmin etmek imkansız.. net birşey söylemek burada mümkün olmuyor.

Reklam yapmasamda oyunum indirilirmi ?

Hayır çünkü az da olsa reklam yapmanız ve oyununuzu insanların indirmesi gerekiyor. çünkü oyunu indiren kullanıcıların vereceği yıldız ve güzel yorumlara göre oyununuz Google playde yükselecektir.

Oyunumun indirilmesi için sürekli reklammı yapmam lazım ?

Hayır, sadece ilk etapda yapacagınız reklamlar ilede oyununuz bir süre sonra kendi kendine indirme almaya devam edecektir. ancak unutmayınki ne kadar çok kullanıcı indirirse gelirlerinizde okadar artacagı için ara ara reklam vermek her zaman en mantıklısı.

Nasıl bir oyun almalıyım ? oyun almakta kararsızım ?

Oyun seçerken öncelikle bakmanız gereken şey oyunun ortalama yaş kitlesidir. geniş bir kitleye hitap eden arcade (tek parmak) oyunlar ile sadece belli bir kısıma hitap eden Strateji oyunları aynı olmayacaktır. ARcade oyunlarını 8 yaşındaki bir çocukda 40 yaşında bir adamda rahatca oynayabilir. Ancak arcade oyunları strateji oyunlarına göre oyunda çok uzun vakitlerin geçirildiği bir oyun katagorisi değildir. genel oalrak kullanıcılar 5-10 oynanıştan sonra oyunu kapatırlar..

Neden Arcade (Tek parmak) oyunları çok kazandırıyor ?

Genel olarak Arcade oyunları beceriye dayalı , ortalama bölüm ve her bölümde geçirilen süre 10-30 sn arasında olduğu için , her bölüm sonu reklam gösterme şansınız vardır. buda her 10-30 sn arasında 1 reklam göstermenize olanak tanır. Strateji oyunlarında ise bu süre daha uzundur ortalama 1 dk-5dk arasında oynanış süreleri vardır. strateji oyunu sahipleri kazançlarının % 70 ni uygulama içi satın almalardan, oyun içi obje satışı olarak elde ederler. 

Satın aldığım oyunlar kendi hesabımamı yüklenir ?

Sitemiz üzerinden satın alacağınız oyun, sizin açtığınız “Google Play Developer” hesabına yüklenir.

Günlük,Aylık.. Kazançlarımı nereden Görüntülerim ?

Kazançlarınızı Açmış olduğunuz “Admob” Hesabı üzerinden görüntüleyebilirsiniz. 

Kazandığım paralar nereye yatar ?

Her ay kazandığınız paralar sizin açtığınız “Admob” hesabı tarafından banka hesabınıza yatırılır. Admob hangi bankaya yatıracağını nerden biliyor ? Admob Hesabı oluştururken, Admob sizden banka bilgilerinizide isteyecektir. Böylece kazançlarınız her ay vermiş olduğuuz banka hesabına yatırılır.

Sıfırdan Oyun yapıyormusunuz ?

Sıfırdan oyun yapımı hizmetimiz maalesef bulunmuyor. Sıfırdan oyun yapmak grafik,ses ,animasyon,senaryo, kurgu ve yazılım ister çokca zaman alır ve istediğiniz oyuna göre muhteşem zamanlar çıkabilir. bu yüzden sıfırdan oyun yapım hizmeti vermiyoruz maalesef 🙂

Oyunlarımıza İlerde yeni bölümler , grafikler veya eklemeler istesek bunları yaparmsınız ?

Tabiki, oyununu yayınlandıktan sonra kullanıcı yorumlarına göre oyununuzu geliştirmek isteyebilirsiniz. çok uygun fiyatlara mobilecanyon.com ailesi olarak size yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. 

 

mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password