Editor Seçimi
Mobil Sektör Hakkında

Alto Yeni Macerası İle Geliyor – Geliştiriciler ile Soru cevap -Röportaj

2 yıl Kadar önce ilk başarılı oyununu yayınlayan NoodleCake Studio, Altos Adventure ile muhteşem bir ivme yakalamıştı. 2 arkadaşın hiç bir yazılım bilgisi olmadan tamamen hayalleri ile girdikleri bu sektör şimdi onların 2. oyunlarına ev sahipliği yapıyor. Başarı Hikayalerini BURADAKİ röportajda okuyabilirsiniz.
şimdi geçelim 2. oyunları olan Alto’s Odyssey’e  Altos Adventura olan benzerliği ile dikkat çekiyor ancak bu sefer mekanikleri grafıkleri cok daha gelişmiş ve  oyundaki çevresel etkileşimler daha fazla.

[twenty20 img1=”1827″ img2=”1826″ offset=”0.5″]

 

Oyunda ki esas değişim, Alto’nun maceraperest yanını kucaklamayı öğrenmiş olması. Şimdi önüne çıkan serüvenlere atılıyor ve daha büyük bir dünyayı kendi stilinde keşfetmeye başlıyor. Peki Alto bu yeni oyun için tepeden tırnağa bir değişim geçirdi mi? Bunu öğrenmek için 22 Şubat’ı beklemek gerekiyor sanırım.  Neyse ki Nesbitt’in bizimle paylaştığı birkaç ipucu var: “O, sakin bir hayat sürmeyi seviyor ve büyük bir heyecan bulmanın peşinde değil. Ama arkadaşları ve ailesinin bazı hareketlerinin sonucu olarak ona meydan okuyan çeşitli durumlarla karşılaşıyor.”

 

 

Torin Borrowdale imzalı müzikler hayran bırakacak

Alto’nun her düşüşün ardından ayağa kalktığı popüler Zen modu, Odyssey’in temel bir parçası. Orijinal oyundaki Zen modunun müziklerine imza atan Torin Borrowdale bu oyunda da yer alıyor. Film ve televizyon dünyasındaki deneyimlerini oyun dünyasına aktararak Tearaway and Monument Valley 2’nin de müziklerini hazırlayan İngiliz besteci, muhteşem güzellikteki çöl atmosferini başarıyla notalara döküyor. “Oyunun açılışındaki yumuşak çello varyasyonları insana kendini yeni ve heyecan verici bir yerde bulmuş gibi hissettiriyor,” diyor Team Alto’nun yapımcısı Eli Cymet.

 

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için Bildirimlere İzin ver diyerek en yeni haberlerden hemen haberdar olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız mobilecanyon.com

Yorum yaz

Yeni Hesap Aç
Reset Password