1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. iade şartları
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişiniz için iade süreniz 24 saat (1 gün)dür. Bu sürenin sonunda size özel olarak hazırlanan siparişiniz için iade talep edemezsiniz, mobilecanyon.com olarak hazır bir ürün satışı yapmamaktayız, ürünler size özel olarak hazırlanır, bu yüzden iade süresini 1 gün olarak sınırlandırmış bulunmaktayız.
2. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
3. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

Türkiyenin en büyük youtuberlarından en büyük sosyal medya fenomenlerine bir çok tanınmış kişinin mobil oyununu mobilecanyon.com ile yaptığını biliyor muydunuz ?

Tam 5 yıldır mobil oyun sektörünü Dünyada bir çok ülkede temsil ediyoruz.

Artık sizinde profesyonel bir oyununuz olabilir ve hiç bir yazılım bilgisi gerekmez !

Aklında sorular mı var ? Hiç merak etme, senin için daha önce sorulmuş en sık soruları videolarımız ile cevapladık hemen izle ve öğren !

Size özel mobil oyununuzu tasarlayalım ve Google playe yükleyelim, insanlar oynadıkca sizde para kazanın..
mobilecanyon.com olarak hiç bir yazılım bilgisine sahip olmadan sizin sadece oyununuzu tanıtarak kazanç elde etmenizi sağlarız, hiç bir yazılım bilgisine sahip olmanıza gerek kalmaz tüm yazılımsal işlemleri biz hallederiz

Google Play'e yüklüyoruz

Sitemiz üzerinden satın aldığınız mobil oyunu Google Play Hesabınıza yükleriz, oyun onay aldıktan sonra Google playde yayınlanır ve tüm dünya üzerinden indirilebilir hale gelir,
*
Oyun ismini siz belirlersiniz , Tüm Reklam yerleşimi, Grafik Değişimleri,Oyun iconunuz ve Google play mağaza açıklamanızı biz hazırlarız. Anahtar Teslim yapılır. Size Sadece Oyununuzu tanıtmak, reklam yapmak kalır.

×
Görsel (tıkla gör)

Nasıl Para Kazanırsınız ?

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz oyunu satın aldıktan sonra oyun içerisine ADMOB reklamlarını yerleştiririz. Admob hesabını ücretsiz olarak siz açarsınız tüm hesap sizin adınıza olur. Admob hesabınızı oyuna bağladıktan sonra artık oyun içerisinde kullanıcılarınıza reklam gösterebilirsiniz. oyunu indiren kişilerin karşısına çıkan bu reklamlar ile sizde para kazanırsınız. Kazançlarınızı anlık olarak, açmış oldugunuz Admob hesabı üzerinden izleyebilirsiniz. Kazançlarınız Her ay Google tarafından Banka hesabınıza yapılır.

×AdMob, mobil uygulama geliştiricilerinin gelir elde etmesini sağlayan bir reklam hizmetidir. Google’ın web siteleri için sunduğu reklam servisleri olan AdSense ve AdWordse benzer. Daha basit bir şekilde ifade etmek gerekirse; AdMob, mobil uygulamanıza reklam ekleyerek para kazanmanızı sağlar. Google Playde veya Appstorda yüklü olan oyununuzu oynayan Kullanıcılar bu reklamları görürler ve sizde bu şekilde para kazanırsınız. Admob Her Ay düzenli olarak ödemenizi Banka hesabınıza gerçekleştirir.
Admob nedir ? (tıkla öğren)
×
Görsel (tıkla gör)

Oyununu Tanıt

Bu Aşamadan sonra size sadece oyununuzu tanıtmak kalır.
İnstagram,youtube,facebook vb.. üzerinden oyununuzun reklamını yaparsınız ve insanlar oyununuzu indirip oynamaya baslar.

Ücretsiz Danışmanlık

Sektör hakkında sizi bilgilendirmek için editörlerimiz her zaman hazır, bize aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz. Sektöre yıllarını vermiş uzman çalışma arkadaşlarımız sizi her zaman ve tamamen ücretsiz olarak bilgilendirecektir. Proje öncesi ve sonrası tüm konularda anlık tam destek sunmaktayız.

Genel Bilgi

Google Play Developer panelinizden oyununuz ne kadar indirme almış , hangi ülkelerden daha çok indirilmiş gibi detaylı istatistiklere ulaşabilirsiniz.
Anlık olarak kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.
mobilecanyon.com olarak hiç bir yazılım bilgisine sahip olmadan sizin sadece oyununuzu tanıtarak kazanç elde etmenizi sağlarız.
Oyununuz ile alakalı tüm yazılımsal işler tarafımızca halledilir ve tarafınıza teslim edilir.

mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password