Türkiyenin en büyük youtuberlarından en büyük sosyal medya fenomenlerine bir çok tanınmış kişinin mobil oyununu mobilecanyon.com ile yaptığını biliyor muydunuz ?

Tam 5 yıldır mobil oyun sektörünü Dünyada bir çok ülkede temsil ediyoruz.

Artık sizinde profesyonel bir oyununuz olabilir ve hiç bir yazılım bilgisi gerekmez !

Aklında sorular mı var ? Hiç merak etme, senin için daha önce sorulmuş en sık soruları videolarımız ile cevapladık hemen izle ve öğren !

Size özel mobil oyununuzu tasarlayalım ve Google playe yükleyelim, insanlar oynadıkca sizde para kazanın..
mobilecanyon.com olarak hiç bir yazılım bilgisine sahip olmadan sizin sadece oyununuzu tanıtarak kazanç elde etmenizi sağlarız, hiç bir yazılım bilgisine sahip olmanıza gerek kalmaz tüm yazılımsal işlemleri biz hallederiz

Google Play'e yüklüyoruz

Sitemiz üzerinden satın aldığınız mobil oyunu Google Play Hesabınıza yükleriz, oyun onay aldıktan sonra Google playde yayınlanır ve tüm dünya üzerinden indirilebilir hale gelir,
*
Oyun ismini siz belirlersiniz , Tüm Reklam yerleşimi, Grafik Değişimleri,Oyun iconunuz ve Google play mağaza açıklamanızı biz hazırlarız. Anahtar Teslim yapılır. Size Sadece Oyununuzu tanıtmak, reklam yapmak kalır.

×
Görsel (tıkla gör)

Nasıl Para Kazanırsınız ?

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz oyunu satın aldıktan sonra oyun içerisine ADMOB reklamlarını yerleştiririz. Admob hesabını ücretsiz olarak siz açarsınız tüm hesap sizin adınıza olur. Admob hesabınızı oyuna bağladıktan sonra artık oyun içerisinde kullanıcılarınıza reklam gösterebilirsiniz. oyunu indiren kişilerin karşısına çıkan bu reklamlar ile sizde para kazanırsınız. Kazançlarınızı anlık olarak, açmış oldugunuz Admob hesabı üzerinden izleyebilirsiniz. Kazançlarınız Her ay Google tarafından Banka hesabınıza yapılır.

×AdMob, mobil uygulama geliştiricilerinin gelir elde etmesini sağlayan bir reklam hizmetidir. Google’ın web siteleri için sunduğu reklam servisleri olan AdSense ve AdWordse benzer. Daha basit bir şekilde ifade etmek gerekirse; AdMob, mobil uygulamanıza reklam ekleyerek para kazanmanızı sağlar. Google Playde veya Appstorda yüklü olan oyununuzu oynayan Kullanıcılar bu reklamları görürler ve sizde bu şekilde para kazanırsınız. Admob Her Ay düzenli olarak ödemenizi Banka hesabınıza gerçekleştirir.
Admob nedir ? (tıkla öğren)
×
Görsel (tıkla gör)

Oyununu Tanıt

Bu Aşamadan sonra size sadece oyununuzu tanıtmak kalır.
İnstagram,youtube,facebook vb.. üzerinden oyununuzun reklamını yaparsınız ve insanlar oyununuzu indirip oynamaya baslar.

Ücretsiz Danışmanlık

Sektör hakkında sizi bilgilendirmek için editörlerimiz her zaman hazır, bize aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz. Sektöre yıllarını vermiş uzman çalışma arkadaşlarımız sizi her zaman ve tamamen ücretsiz olarak bilgilendirecektir. Proje öncesi ve sonrası tüm konularda anlık tam destek sunmaktayız.

Genel Bilgi

Google Play Developer panelinizden oyununuz ne kadar indirme almış , hangi ülkelerden daha çok indirilmiş gibi detaylı istatistiklere ulaşabilirsiniz.
Anlık olarak kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.
mobilecanyon.com olarak hiç bir yazılım bilgisine sahip olmadan sizin sadece oyununuzu tanıtarak kazanç elde etmenizi sağlarız.
Oyununuz ile alakalı tüm yazılımsal işler tarafımızca halledilir ve tarafınıza teslim edilir.

Yeni Hesap Aç
Reset Password