eeeee
İNDİRİMDE
Mobil Sektör Hakkında

Mobil uygulama ve oyun yapma -mobilecanyon.com

Yazımıza geçmeden önce hiç bir yazılım bilgisine sahip olmadan kendinize ait bir oyun yaptırabileceğinizi biliyormuydunuz ? Ana Sayfamızdan ve Tüm oyunlar kısmından oyunlarımızı inceleyebilir ve sizde mobil oyun sektöründen kazanç elde etmeye hemen başlayabilirsin..

Herkese selamlar bu yazımızda mobil oyun sektörüne yatırım yapmak isteyen ancak yazılımsal bilgisi olmayan kişilere nasıl hizmetler verdiğimizden bahsedeceğiz.

Sektördeki 5. yılımızı geçen sene mobilecanyon.com’u açarak taçlandırdık 🙂 İlk etapta yazılımcıları bilgilendirmek amaçlı kurduğumuz bu site şimdilerde  sektöre yatırım yapmak isteyen ancak yazılım bilgisi olmayan kişileride kapsayan bir site haline geldi.

-Avrupada ve Amerikada bu aslında son bir kaç yıldır vardı ancak Türkiye pazarına ilk olarak bizler girdik ve türkçe destekler vermeye başladık. ve gördükki çok fazla talep var..

Kısaca konuya geçecek olursak ne yapıyoruz biz ? 

Toplamda 6 kişilik bir ekibimiz , Mobil oyun yazılımları yapıyoruz. Geliştirdiğimiz oyunları , Müşterilerimizin Google Play ve Appstore hesaplarına yükleyerek para kazanmalarını, yatırım yapmalarını sağlıyoruz.. Biz işin yazılımsal ve geliştirme kısmındayız. Oyunu müşterimize teslim etttikten sonra sosyal medyalarda reklam yapmak oyunu tanıtmak tamamen müşterimize kalıyor. Tabi bu süreçtede yönlendirmeler yapabiliyoruz müşterilerimize..

Hadi Birazdaha açalım..
Sitemize göz atacak olursanız bir çok oyun göreceksiniz. Silahlı oyunlar, Candy Crush Tarzı oyunlar , Koşu oyunları , korku oyunları ve daha bir çok oyun..  Bu oyunların hepsi mobil oyundur , Müşterilerimiz bu oyunlardan herhangi birini seçerek Giriş yaparlar sektöre. Bizlerde ekip olarak müşterimizin yani sizin seçtiğiniz oyunu Google Play Developer Hesabınıza Reklam yerleşiminizi yapıp teslim ederiz. Size Sadece oyununuzun reklamını yapmak kalır. Oyununuzun ne kadar çok indirme alır ve oynanırsa admob size okadar çok ödeme yapar. Ödemelerinizi amerikadan Google’dan alırsınız. Ayrıca Google play developer hesabınıza girerek o gün oyununuzu kaç kişi indirmiş hangi ülkeden indirmiş gibi çok daha detaylı istatistiklere ulaşabilirsiniz.


Bu yazımızı sizi aydınlatmak amaçlıydı umarım aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmişizdir. Sitemize göze atarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz Türkiye, Rusya ve Avrupa dahil bir çok ülkede Mobil oyun geliştirme hizmetleri veriyoruz müşterilerimize.

Skype : mobilecanyon.com     Mail : unityreskin@gmail.com     Whatsapp : 0535 662 72 71

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız mobilecanyon.com

Yorum yaz

Yeni Hesap Aç
Reset Password