1- Oyun Seçimini Yap
Sitemiz üzerinden bütcenize uygun oyunu seçin.

2- Admob Hesabını Oluştur
Hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

3- Console Hesabını Oluştur
Google play console hesabınızı BURADAN oluşturabilirsiniz.

4- İşte Bu Kadar
Satın aldıgın oyuna Admob reklamlarını yerleştirir ve Google play hesabında tüm dünyada yayınlarız.

  mobilecanyon.com
SÖZLEŞME


Lütfen aşağıda bulunan "şartlar ve koşullar" okumadan sipariş vermeyiniz.

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Sözleşme
Türkiye’nin ilk ve en büyük mobil oyun firmasıyla çalışmak ve profesyonel bir hizmet alabilmek için aşağıda bulunan şartları okumanızı siz değerli müşterilerimizden önemle arz ederiz. Aşağıdaki sözleşmeyi okumak zorunludur, mobilecanyon.com üzerinden sipariş vermiş tüm müşterilerimiz aşağıda bulunan maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.


1. teslim süresi
Teslim süremiz 2 gündür.
Müşterilerimize oyunlarını yüklemek için 2 gün süre veririz, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilmektedir.
Süre sizin için çok önemliyse lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk sorunuz. max teslim süremiz 5 gündür.
Teslim süremiz yoğunluğumuza bağlı, anlık olarak değişebilmektedir.
2. ücretsiz destek ve danışmanlık
Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 6 aydır. Bu süre boyunca ekibimiz sizlere güncellemelerinizde, oyununuzla alakalı bir sorun çıktığında yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca unutulmamalıdır ki isteyeceğiniz destek ve danışmanlık talepleri sıra ile yapılmaktadır. Çok acil bir durum söz konusu olmadığı sürece sıraya alınırsınız ve talepleriniz sıranız geldiğinde ekibimiz tarafından yapılır. Unutmayın ki 6 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsiz verdiğimiz bir hizmettir.
3. iade şartları
mobilecanyon.com üzerinden satın aldığınız oyun ve hizmetlerin iadesi mümkün değildir. Siparişinizden hemen sonra işlemlere başlanır ve tamamen size özel olarak adım adım ilerlenir. Sipariş vermeden önce içeriğin kopyalanabilir bir ürün olduğunu ve bu sebeple iadesinin mümkün olmadığını lütfen unutmayın.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

3. Satın alınan ürün bir dijital nitelik taşıyor, kopyalanabilir veya çoğaltılabilir bir yapıya sahipse ürün iadesi mümkün değildir.
4. Dijital ürün veya hizmet satışı yapıldıktan sonra ürün veya proje özel tasarımına başlanılmadan önce iade hakkı kullanılabilir. (hizmet alımı başlamasından itibaren ,danışmanlık ve destek iadesi mümkün değildir)


CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayandijital ürünhizmet, tek kullanımlık ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve ya doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerikyazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.
- Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
mobilecanyon.com üzerinden sipariş verdiğinizde yukarıdaki koşul ve gerekleri okumuş ve kabul etmiş olursunuz. Sipariş esnasından Kullanım koşulları ve mesafeli satış sözleşmesini onaylamadan sipariş vermeniz mümkün değildir.4. geliştirme
Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açmış olduğunuz Google play console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca bu süreçte oyununuza bir geliştirme veya bir ekleme talep ettiğinizde bunun teslim süresini etkileyeceğini lütfen unutmayın.
2 adet oyun alımı yapmış müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içerisinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. 2 adet oyun alımlarında,oyunlarınızın 2 gün içerisinde yüklenmesi mümkün değildir, sıra ile yükleme yapılır. Bu prosedürü tüm müşterilerimizde uyguladığımızda siz değerli müşterilerimizin işlemlerini gecikmeden ve daha hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
5. reklam
mobilecanyon.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet vermekte ve geliştirmeler sunmaktayız, Oyunlarının reklamını yapmak tanıtmak,indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin yapması gereken bir işlemdir ! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar, bütceler tamamen sizin vereceğiniz kararlar olacağı için gelirlerinizi bu aşamada tahmin etmemiz imkansızdır. Bu yüzden sitemiz üzerinden “Kazanç Hesaplama” menüsünden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.
Bunun haricinde oyununuzun reklamını ayıracağınız bütce ile, Facebook, instagram , youtube , özel Website’leri, özel sayfalar , google gibi platformlarda kolayca reklam yapabilirsiniz, özel instagram sayfaları ile anlaşabilir kitlelere özel çekiliş anlaşmaları yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz.
Bilgilendirme : Oyununuza reklam,tanıtım vb yapmadığınız sürece oyununuz Google play’de indirme alması çok zordur. Oyununuz indirme aldıkça google play de listelerde en yukarılarda çıkmaya başlar ve reklamlarınızı azaltsanız bile liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam edecektir.
6. şirket oluşturma
Google playde oyun yayımlamak veya kazanç elde etmek için şirket kurmanıza gerek yoktur. Kazançlarınızı Admob hesabınız üzerinden takip edebilirsiniz, kazançlarınız Admob hesabınıza gireceğiniz Banka hesabınıza her ay düzenli olarak Google Tarafından yatırılır. Admob üzerinden dilerseniz kazançlarınızı TL dışında Dolar,Euro olarak alabilirsiniz.
Aylık kazançlarınız 5000 TL barajını geçtikten sonra müşterilerimize küçük bir şahıs şirketi kurarak işlerini daha da büyütmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu aşamadan sonra Müşterimiz kendi ekibini oluşturabilir ve daha kurumsal bir yol izleyerek oyununu tüm dünyaya tanıtabilir.
öneri ve tavsiye : 
Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yukarıdaki şartları okudum ve anlıyorum.


 

Klavuz

Mobil oyun sahibi olmaya hazır mısın ?

Mobil oyun sahibi olmaya hazır mısın ?

Seni bilgilendirmek için buradayız 🙂

Hadi Başlayalım

0$

yönlendiriliyorsunuz..

Biz kimiz ? ne yaparız ?

Amacımız Türkiye'de ve dünyada hızla büyüyen bir sektör olan mobil oyun sektöründe yer almayı düşünen Kurumsal/Bireysel kişilere profesyonel hizmet vermektir.

Yatırımların bir kazanca dönüşmesi ve hiç bir yazılım bilgisi olmadan mobil oyun sektörüne yatırım yapılabileceğini müşterilerimize göstermektir.
You need to select an item to continue

Sonraki adım

Bilmeniz gerek !

Oyun satın aldıktan veya satın almadan önce 2 adet hesap açmanız gerekir.

Bunlar ;

1- Admob, BURADAN açabilirsiniz.

2- Google Play Console BURADAN açabilirsiniz.

*Admob oyununuzun içerisinde reklam çıkması için açmanız gereken hesaptır.

*Google Play Console oyununuzun Google playe yuklenmesi için gerekli olan hesaptır.

You need to select an item to continue

Sonraki adım

Ne kadar kazanırım ? ÖNEMLİ !

– mobilecanyon ekibi olarak amacımız yazılım bilgisi olmayan insanları oyun sahibi yapmak ve bu hayallerini gerçekleştirmektir. yazılım ve teknik kısımda ekibimiz tüm konularda size yardımcı olarak büyümenizi sağlarlar.


– Oyununuzun reklamını veya tanıtımını yapmak tamamen sizin yapmanız gereken bir işlemdir bu yüzden kazançlarınızı tahmin etmemiz imkansızdır. 


– Kazanç elde etmeniz için oyununuzun indirilmesi ve oynanması gerekmektedir, ne kadar çok insan oyununuzu indirir ve oynarsa o kadar çok reklam görecekleri için sizin kazançlarınızda o kadar artacaktır.


– Kazançlarınızı anlık olarak açacagınız ADMOB hesabı üzerinden izleyebileceksiniz. Siz sadece oyun seçiminizi yapın ve gerisini mobilecanyon ekibine bırakın, oyun seçiminizden sonra ekibimiz sizi adım adım yönlendirecektir.

– Oyununuzun içerisinde çıkan reklamlardan ve uygulama içi satın almalardan kazanç elde edersiniz.

You need to select an item to continue

Sonraki adım

oyun geliştirme..

Alanında uzman ekibimizin size vereceği saymakla bitmeyecek bir çok hizmet mevcut.


 Bunlardan bazıları : 


– Oyununuza yeni bölümler ekleyebiliriz 

– Oyununuza yeni karakterler veya istediğiniz tarzda görseller eklenebilir 

– Oyununuza dil seçeneği ekleyebiliriz 

– Oyununuza Scoreboard ekleyerek kullanıcılarınız için bir puan listesi oluşturabiliriz.

You need to select an item to continue

Sonraki adım

kolayca çalış ve takip et

Mobil oyununuz hakkında anlık olarak tüm detayları yönetim paneliniz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu muhteşem ! çünkü kendi işinizin sahibi ve kendi analizleriniz ile muhteşem bir büyüme gerçekleştirebilirsiniz.. 


Panelinizden takip edebilirsiniz : 

– oyununuz hangi ülkeden indirilmiş 

– kaç kişi indirmiş – ne kadar oyununuzda kalmışlar 

– kaç kişi oyununuzu silmiş 

– oyununuzu en çok erkeklermi kızlarmı oynuyor 

– yaş aralıkları

– oyununuzda ne kadar vakit geçiriyorlar 

– kazançlarınız 

– ülkelere ve şehirlere göre kazanç istatistikleriniz 

– tahmini aylık ve günlük kazançlarınız

You need to select an item to continue

Sonraki adım

Oyunu Satın Aldım ne yapmam gerekli ?

Satın alımdan sonra arkanıza yaslanın ve oyununuzun uzman ekibimizce hazırlanmasını bekleyin 🙂 


Oyununuzu satın aldıktan sonra ekibimiz size whatsapp destek hattımızdan ulaşarak gerekli tüm konular hakkında bilgilendirme yapar ve yönlendirirler.Bunlardan bazıları :


– Oyun isminin belirlenmesi.

– Oyununuzda reklam çıkması için gerekli ayarlar ve bilgilendirme.

– Oyunun yuklenmesi için gerekli yetki işlemleri ve bilgilendirme.

– Sektör hakkında genel bilgilendirme ve yardım.


Oyununuz tamamen sizin hesaplarınıza yuklenir ve yönetim paneliniz üzerinden oyununuz ile alakalı tüm istatistikleri kontrol edebilirsiniz.


You need to select an item to continue

Sonraki adım

Son adım

The final estimated price is :

Tebrikler, şimdi oyun seçebilir ve kendi mobil oyunun sahibi olabilirsin 🙂

Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Şimdi oyun seç

mobilecanyon hesabı oluştur
Reset Password